Kas naujo ant prekystalių

Liepos 18 d.

Mūsų turgavietėje, šalia žuvies paviljono, šią savaitę atidarytas naujas greito ir kokybiško maisto "TAŠKAS" - KARŠTI UŽKANDŽIAI VISAI ŠEIMAI!
Labai patrauklus meniu ir dideliems, ir mažiems - viskas gaminama iš natūralių produktų: patiekalams naudojama 100 proc. jautienos, kiaulienos ir vištienos mėsa, jokių subproduktų, konservantų, "vegetų" ir kitokių E!
Užsukite paragauti! Puiki alternatyva skubantiems - gardiems pietums darbo vietoje ar iškylai gamtoje.

Liepos 16 d.

Naujajame paviljone prasidėjo vasaros sezono prekių išpardavimas - daugybė rūbų ir aksesuarų puikiomis kainomis!  Nors šiuo metu orai nelepina, šiluma ir saulė tikrai dar sugrįš ir suteiks progą pademonstruoti paplūdimio madas.

Liepos 11 d.

Prekystaliai vilioja natūralių vitaminų gausa bei skonių įvairove: ūkininkų ir sodininkų su meile augintomis daržovėmis, prieskoninėmis, vaistinėmis žolelėmis - ir maistas, ir vaistas!

LIEPOS 1 D.

Nors uogautojai sako, jog šiemet mėlynių derlius miškuose negausus, mūsų turgavietėje pats "uogavimo" įkarštis. Litriukas mėlynių - 5 eurai!

 

BIRŽELIO 26 D.

Iš Skuodo ir Šilutės rajono grybautojai atvežė pirmąjį laimikį – po 5 litrus voveruškų. Už litrą prašo 5 eurų. Bet juk čia turgus, galima derėtis!

BIRŽELIO 12 D.

Jau prisirpo lietuviškos braškės! Aromatingos, saldžios, pilnos antioksidantų ir naudingų mineralų, geriausios kovotojos su cholesteroliu. Braškių dieta - vitaminai ir gražios formos - du viename! Sodininkai įspėja, kad viskas noksta vienu metu, tad ilgai toks braškių antlpūdis ir mažos kainos nesitęs. Bėkit, skubėkit, ragaukit vasarą!

BIRŽELIO 12 D.

Vasariškas lengvumas, akį traukiančios spalvos, įspūdingi raštai ir siluetai! Jei norisi lengvo it plunksnelė rūbo, užsukite į Naująjį turgaus paviljoną - tikrai išsirinksite ką nors žavaus ir patogaus už prieinamą kainą!
Paviljonas laukia pirkėjų kasdien nuo 9 iki 17 val.  

BIRŽELIO 7 D.

Paragaukite šviežio medaus, surinkto šį pavasarį Žemaitijoje, Skuodo rajone, Skulalių kaime. Ponia Irena rekomenduoja!  

GEGUŽĖS 29 D.

Šviežios bulvės jau ant prekystalių! Ponas Kęstas siūlo kepti iš jų blynus, mesti į sriubą, o cepelinams, kugeliui, keptoms ar "free" bulvytėms visgi rinktis puikiai išlaikytas rudenines.

GEGUŽĖS 22 D.

Madingos rankinės, kuprinės, delninės, patrauklių spalvų ir raštų lengvos vasariškos kaklaskarės, šalikėliai bei kiti aprangos aksesuarai - kasdieniniam ir šventiniam garderobui.
Užsukite atsinaujinti ir pasipuošti!

GEGUŽĖS 16 D. 

Kol laukiame lietuviško derliaus, mūsų turgavietėje pats uogavimo ir pietietiškų vitaminų sezonas: šalia saldžių braškių, aviečių, ir tikro "supermaisto" - naudingiausių visais atžvilgiais šilauogių - jau pasirodė pirmosios sultingos trešnės.

GEGUŽĖS 14 D.

Gaivus vasaros dvelksmas naujoje šio sezono galvos apdangalų kolekcijoje - subtilios spalvos ir lengvos formos, natūralios faktūros - elegantiškoms ponioms, solidiems ponams ir stilingoms panelėms! 

Naujasis rūbų paviljonas dirba kasdien nuo 9 iki 17 val.

 

GEGUŽĖS 8 D.

"Prezo"  kepyklėlė, įsikūrusi Mėsos paviljone, nuolat atnaujina savo kepinių asortimentą. Šįkart paragaukite burnoje tirpstančių avižinių sausainių. Puikiai tik prie aromatingos kavos puodelio!

 

 

GEGUŽĖS 2 D.

Gėlių paviljone jau kuriamos ypatingo grožio puokštės Motinos dienai - nustebinkite ir pradžiuginkite savo mylimas Mamas! Gėlių paviljonas ir Motinos dieną dirbs įprastu ritmu - nuo 7 iki 18 val.

 

 

BALANDŽIO 20 D.

Savaitgaliais mūsų turgavietėje jau vyksta aktyvi prekyba vaiskrūmių, vaismedžių bei įvairiausių rūšių dekoratyvinių augalų sodinukais.