Kas naujo ant prekystalių

 BALANDŽIO 10 D.

"Aš nupirksiu batukus tau - bus raudoni, labai gražūs!" 
Šiemet populiariausia būtent RAUDONA ir visi jos atspalviai, žinoma, pastelinės bei natūralios žemės spalvos niekada "neišeina iš mados". Taigi, mielos Pelenės, užsukite į Naująjį mūsų paviljoną, pasimatuokite ir išsirinkite Princesės ar Karalienės vertus pavasarinius batelius!

BALANDŽIO 6 D.

Išeitis mūsų brangiems vyrams, iš tolo vengiantiems prekybos centrų šurmulio, eilių bei laiko gaišimo - Naujajame rūbų paviljone pasijusite ypatingu klientu: Jus stilingai aprengs nuo galvos iki kojų, visas aprangos detales rasite vienoje vietoje, dėmesingai aptarnaus, patars ir... bus galima derėtis!

KOVO 27 D.

Rūbų paviljonas skelbia pavasarį!  Šio sezono mada siūlo formų, siluetų ir faktūrų lengvumą bei vilioja ryškiaspalviu nerūpestingumu - laikas nusimesti tamsias žiemos nuotaikas ir sužydėti iš naujo!

KOVO 1 D.

Vaisių ir daržovių paviljone jau pavasaris! Saldžios pirmosios braškės ir ypatingo skonio ananasai, atkeliaujantys tik kartą per metus. Nepraleiskite progos paragauti!

VASARIO 8 D.

Turgavietėje duris atvėrė ilgai laukta  kavinė - užkandinė "Laimingos Šakutės", kurioje gardžiai, sočiai  ir tikrai nebrangiai papietauti galės tiek prekybininkai, tiek pirkėjai. Kavinės šeimininkai Natalija ir Laimonas žada populiarių lietuviškų patiekalų meniu, kasdien šviežų ir su meile pagamintą maistą.

 
SAUSIO 29 D.
Žuvies paviljonas pakvipo šviežia stinta. Klaipėdos krašto kulinarinio paveldo pasididžiavimas - kepta stinta, puikiai
tinkanti tiek sotiems pietums ar vakarienei, tiek gardžiam užkandžiui.

 
SAUSIO 25 D.
KAVOS? ARBATOS?
Trapių šviežutėlių sausainių? Ką tik iš krosnies ištrauktų aramatingųjų kanelių, o gal vairiausių pyragų ir pyragėlių?
Visi šie gardumynai Jūsų laukia Mėsos paviljone.
 
 
 
SAUSIO 20 D.
IŠPARDAVIMAS NAUJAJAME PAVILJONE JAU PRASIDĖJO!
Pačiu laiku, nes artėjantys žiemos šalčiai gąsdina, kad vieno megztuko bus negana :)

 

 

SAUSIO 15 D
NAUJIENA GURMANAMS!!!
Nuo šiol mėgstantys palepinti savo skonio receptorius ekologiška Lietuvos, Italijos, Prancūzijos sūrininkų produkcija,
turėtų užsukti į "Naujojo turgaus" Mėsos paviljoną - gausus pasirinkimas šviežio ir brandinto karvių, ožkų ir avių pieno sūrių, 
natūralaus jogurto, ypatingo skonio graikiškų, ispaniškų alyvuogių, saulėje džiovintų pomidorų - ir visko prieš perkant galima paragauti!

 

 
GRUODŽIO 22-23 D.
TURGAVIETĖJE ŠURMULIUOJA KALĖDINĖ MUGĖ!
Prekiautojų palapinėse - gausybė šventiškai supakuotų kulinarinio paveldo gaminių, tautodailininkų darbai, galintys tapti puikiomis kalėdinėmis dovanomis.
 
 
 
 
GRUODŽIO 15 D.
DIDŽIAUSIA KALĖDINIŲ ŽALIASKARIŲ PREKYVIETĖ KLAIPĖDOJE - NAUJAJAME  TURGUJE.
Eglučių miškas sužaliavo automobilių stovėjimo aikštelėje, o dirbtinėmis eglutėmis ir šventinėmis girliandomis prekiaujama
Žemės ūkio produktų  paviljone.