Kas naujo ant prekystalių

Ūkininkų turgelio prekyba pasiteisino

2015-07-07

Klaipėdos Naujajame turguje vykęs pirmasis mobilusis ūkininkų iš visos Lietuvos turgelis sulaukė pirkėjų susidomėjimo. Nors pirmosios prekybos dienos pasitaikė itin karštos ir saulėtos, tai nesumažino klaipėdiečių ir miesto svečių smalsumo, o Žemės ūkio kooperatyvo „Lietuviško ūkio kokybė“ vienijami ūkininkai liko patenkinti ir prekyba, ir uždarbiu.

Į Naująjį turgų mobiliojo turgelio atidarymo dieną atvyko 13 prekybininkų iš visos Lietuvos. Daugiausia Aukštaitijos atstovų, kuriems pajūrio regione dar neteko prekiauti. Pasak kooperatyvo direktoriaus pavaduotojos Vilmos Eimutienės, tikėtina, kad po pirmojo sėkmingo savaitgalio prekybininkų gretos tik didės, kad į prekyvietę atvyks ir Žemaitijos ūkininkai.

„Uostamiestis nustebino pirkėjų gausa. Nei Vilniuje, nei Kaune, vykstantys mūsų ūkininkų turgeliai nesulaukia tiek lankytojų, kiek šeštadienį buvo užsukusių į Klaipėdos Naująjį turgų, o tai tik pradžia,“ – apie puikų prekybos startą kalbėjo V. Eimutienė.

Žemės ūkio kooperatyvo „Lietuviško ūkio kokybė“ išskirtinumas – visi ūkininkai parduoda tai, ką patys užaugino ar pagamino. Prieš savaitę klaipėdiečiams buvo siūlomi duonos, rūkytos mėsos, pieno gaminiai, medus ir ekologiškai užaugintos braškės. Smaližių akis glostė čia pat iš natūralių produktų kepamas šakotis. Panevėžio rajono ūkininkai Audronė ir Albinas Kisieliai, uostamiesčio pirkėjams atvežę šią saldžią atrakciją, nestokojo pirkėjų. Tačiau jūriniame mieste populiariausi buvo šaltai ir karštai rūkytais šamo gaminiais prekiavę ūkininkai iš Kauno rajono.

UAB „Naujasis turgus“ direktoriaus Viačeslavo Karmanovo vertinimu, mobiliojo turgelio ūkininkų prekės išskirtinės tiek skoniu, tiek kokybe.

„Kartais sulaukiu skeptiškų vertinimų, kad turguje esą nėra išskirtinių delikatesų, kad čia taikomasi prie nereiklaus kliento poreikių. Visus, kurie dar abejoja turgaus asortimento gausumu, kviečiu savaitgalį apsilankyti mūsų turgavietėje. Mobiliojo turgelio ūkininkai ir kiti mūsų prekybininkai suteikia galimybę paragauti jų produkcijos ir išsamiai papasakoja apie gamybos procesą“, - sakė V.Karmanovas.  

Klaipėdos Naujajame turguje (Taikos pr. 80) Lietuvos ūkininkai savo produktais ir gaminiais prekiauja kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį nuo 8 iki 19 val. Norintys prekiauti ūkininkų turgelyje gali kreiptis tel. (8 655) 70 575.



< Visos naujienos