Naujienos

Naujajame turguje prasidėjo šventinis darbymetis

2015-12-21

Prasidedantis kalėdinės prekybos bumas Naujajame turguje pasitiktas cirko atstovų pasirodymu. Nuotaikingą didžiulio liūto ir cirko artistų šou suorganizavę turgaus vadovai atskleidžia, kad taip siekta nudžiuginti prekystalius prieš šventes skanėstais jau nukrovusius turguje besidarbuojančius prekybininkus.

Ketvirtadienį šventinės sumaišties į Naująjį turgų įnešę cirko artistai po prekybines hales suko ratus vienračiu dviratuku, stebino, atrodytų, iki paskutinio judesio ištobulintu žongliravimu. Kvapą užgniaužė "Baltijos" cirko žonglierių alytiškių brolių Kundrotų pasirodymas su kopėčiomis - cirko profesionalai sulaukė ne tik plačiai besišypsojusių prekybininkų, bet ir į šventę netikėtai pakliuvusių pirkėjų ovacijų.

"Daugelis mėsa, žuvimis, daržovėmis, skanumynais ir galybe kitos produkcijos prekiaujančių verslininkų turguje sukasi 15, 20 ir net 25 metus. Padėkos šventė jiems tampa tradicija. Pernai savo prekybininkams, kurie yra mūsų svarbiausi partneriai, surengėme pramoginį koncertą, o šiemet nusprendėme juos nustebinti cirko artistų pasirodymu. Dažnas sakė, kad artistų pasirodymas juos labai pralinksmino", - džiaugėsi Naujojo turgaus direktorius Viačeslavas Karmanovas.

Jo žodžius patvirtino ir turgaus prekeiviai, kurie netrukus prasidėsiančiam didžiajam darbymečiui ruošiasi itin atsakingai.

"Šie metai išskirtiniai tuo, kad ūkininkų turgelis veiks antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį, nors įprastai jie prekiauja tik savaitgaliais. Mielai sutikome juos priimti tomis dienomis, tad turgavietėje kitą savaitę pirkėjai ras dar didesnį pieno, mėsos, žuvų, duonos gaminių ir kitos natūralios lietuviško ūkio produkcijos pasirinkimą", - tvirtino turgaus vadovas.

Artėjančioms šventėms ypač atsakingai ruošiasi ir žuvies paviljono prekeiviai - prekystaliai turėtų lūžti nuo šviežių ir rūkytų žuvų, jų gaminių. Turguje šventinį stalą ruošiančios šeimininkės ras ir mūsų akiai įprastų bei nematytų vaisių ir daržovių, tradicinių prieskonių ir kt.

Turgaus vadovas džiaugiasi, kad žmonės ruošdamiesi šventėmis mielai užsuka į turgavietę.

"Pas mus galima rinktis iš įvairiausių gamintojų produkcijos, jos paragauti, pabendrauti ar net pasiderėti su prekeiviais. Neretam apsiperkant kyla klausimų, kaip skaniau pagaminti vieną ar kitą patiekalą, o tą, esu įsitikinęs, visada geriausiai papasakos ir patars maistą parduodantis prekeivis", - tikina V. Karmanovas.

Šiuo metu turguje dirba per 400 prekybininkų, iš kurių apie 300 dirba nuolat.

www.ve.lt< Visos naujienos