Naujienos

Atsinaujinęs Naujasis turgus laukia pirkėjų

2018-04-26

Įkūrė mažas parduotuvėles

Prieš daugiau nei metus startavusios Naujojo turgaus rekonstrukcijos pirmasis etapas jau baigtas.

Praėjusią savaitę rūbų, batų, rankinių, kitų pramoninių prekių pardavėjai iš lauko palapinių persikraustė į naująjį uždarą paviljoną.

Jame įrengta per 70 prekybos vietų – 30 proc. daugiau nei buvo anksčiau.

Naujasis paviljonas atitinka šiuolaikinius prekybos komforto standartus. Žiemą patalpos yra šildomos, o vasarą vėdinamos.

Kiekvienas prekeivis galėjo pasirinkti patalpos dydį pagal savo poreikius. Erdvė suskirstyta į 6, 9 ar 12 kv. m ploto parduotuvėles. Prireikus galima išsinuomoti ir didesnes patalpas.

Nuolat Naujajame turguje dirbantys prekeiviai vietos sau dairėsi dar vykstant darbams. Būtent jiems ir buvo skiriamas prioritetas nuomojant vietas.

Sulaukė didelio susidomėjimo

Naujojo turgaus direktorius Viačeslavas Karmanovas tikino, kad į naująjį paviljoną sutilpo visi iki šiol turgavietėje vietas nuomoję prekybininkai. Atsirado ir naujų.

„Nors į naująjį paviljoną persikėlėme tik praėjusią savaitę ir dar nereklamavome šių patalpų, jau išnuomota 90 proc. prekybos vietų“, – tvirtino direktorius ir džiaugėsi dideliu susidomėjimu.

Prekeiviai taip pat neslėpė emocijų kardinaliai pasikeitusiomis darbo sąlygomis.

 „Dirbdami lauko paviljone, kasdien iš sandėlio turėjome atsivežti prekes, išsidėlioti, o vakare vėl viską susirinkti ir išvežti. Dabar ateiname ryte, pakeliame žaliuzes ir galime prekiauti, nereikia sukti galvos dėl prekių saugojimo“, – tvirtino pardavėjos.
 

Pokyčius įvertino ir pirkėjai

Pirmojo Naujojo turgaus rekonstrukcijos etapo metu atnaujinta ir lauko prekyvietė. Čia pastatyti vieningo dizaino ekspoziciniai prekystaliai

Vaismedžių, daržovių, gėlių sodinukų prekeiviai džiaugėsi, kad jų darbo vietos tapo gražesnės.

Pirkėjai taip pat įvertino Naujojo turgaus atnaujinimą. Jie gyrė sutvarkytą aplinką. Aikštė tarp lauko ir uždaro paviljono išgrįsta trinkelėmis, pasodinta medelių.

Nepamiršti ir mažieji prekyvietės lankytojai. Aikštėje jiems įrengta žaidimų aikštelė – laipynės.

Netrukus čia įsikurs kavinė, o artėjant vasarai kol kas tuščius prekystalius užims vaisių, uogų, žalumynų pardavėjai.

Nauja traukos vieta

Įkurtuvių nuotaikomis gyvenančiame Naujajame turguje trečiadienį apsilankė miesto vadovai. Jiems buvo aprodyta pasikeitusi prekyvietė. Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas pabrėžė, kad Naujojo turgaus vaizdas dabar – daug geresnis.

„Jei palyginsime su tuo, kas buvo ir kas yra dabar, kokybė visiškai kita. Žinoma, darbų, kuriuos reikia atlikti, dar yra – pabaigtas tik pirmas rekonstrukcijos etapas. Tikiu, kad viską užbaigus miestiečiams tai patiks, ir prekyvietė sulauks daugiau lankytojų“, – teigė vadovas.  Pasak S.Budino, vien tai, kad dauguma vietų naujajame paviljone yra išnuomotos, rodo, jog žmonėms sąlygos yra geros, o kainos – konkurencingos, atitinka poreikį. Direktorius vylėsi, kad ateityje Naujasis turgus taps ne tik apsipirkimo, bet ir laisvalaikio praleidimo vieta.

„Jau yra įrengta viešoji erdvė aktyviam vaikų poilsiui. Tikimės, kad tėveliai čia galės saugiai palikti mažylius, o jie turės, ką veikti“, – komentavo direktorius.

Naujajame turguje jau prasidėjo antrasis rekonstrukcijos etapas. Jo metu bus sutvarkyta prekyvietės teritorija iki Taikos prospekto. Darbus planuojama baigti rudenį.

Iš viso į turgavietės atnaujinimą bus investuota apie 2 mln. eurų. Rekonstrukciją įmonė finansuoja savo ir banko paskolų lėšomis< Visos naujienos