Kas naujo ant prekystalių

Naujasis turgus ruošiasi rudeniui

2018-07-19

Antrasis Naujojo turgaus teritorijos rekonstrukcijos etapas artėja link pabaigos. Statybininkai žada, kad rudens pradžioje bus atlikti visi darbai, o turgavietės administracija skaičiuoja, kiek papildomų vietų galės pasiūlyti naujiems prekybininkams.

Birželio mėnesį takas iš mėsos produktų į maisto prekių paviljoną buvo uždengtas stogeliu, kuris turgavietės lankytojus saugos nuo lietaus ir sniego. Prieš paviljonus iškilo laikrodžio bokštas. Šiuo metu aikštėje arčiau Taikos prospekto klojamos trinkelės, už žuvų paviljono ir vasaros prekyvietės prieigose jau pastatyti stacionarūs kioskeliai.

„Liko įstiklinti vitrinas ir į naujas patalpas galėsime įleisti prekybininkus“, - pasakojo Viačeslav Karmanov, UAB „Naujasis turgus“ direktorius.

Vadovo teigimu, pavasarį atidarytoje dengtoje prekyvietėje vietos buvo išgraibstytos akimirksniu.

Vasaros prekyvietė lauke irgi užpildyta vaisių, uogų, daržovių, gėlių ir sodinukų pardavėjų.

O dabar prekybininkams bus pasiūlytos ir išskirtinės vietos - su vandentiekio ir nuotekų įvadais, kas patrauklu maitinimu ir maisto gamyba, kirpyklų ar panašių paslaugų teikimu užsiimantiems verslininkams.

„Mūsų tikslas paprastas - sukurti sąlygas įvairioms smulkiojo verslo šakoms. Idealu, kai turgavietėje žmonės gali gauti kuo daugiau paslaugų, įsigyti ne tik produktų, bet ir buities prekių, šventinių aksesuarų„, - sakė V. Karmanov.

Pirmieji verslininkai jau rezervavo vietas. Jau žinoma, kad pasibaigus rekonstrukcijos antrajam etapui Naujajame turguje įsikurs fejerverkų pardavėjai, atsiras užeiga norintiems užkąsti, o maisto prekių paviljone atsidarys buitinės chemijos skyrius.

„Iš patirties žinome, kad vasarą prekybininkai mieliau stovi lauke - arčiau kliento. Tačiau atėjus rudeniui visi ima ieškoti stogo virš galvos.

Tad skubame baigti rekonstrukciją, kad spėtume iki prekybinio sezono pasikeitimo“, - teigė Naujojo turgaus vadovas V. Karmanov ir pridurė, kad turintiems ketinimų prekiauti Naujajame turguje būtų prasminga apsilankyti jau dabar.

Nes kol turgavietėje pluša statybininkai, dar galima pakoreguoti ar įrengti patalpas atsižvelgiant į būsimą veiklos pobūdį.

http://www.ve.lt/naujienos/ekonomika/ukis/naujasis-turgus-ruosiasi-rudeniui-1650028/< Visos naujienos