Kas naujo ant prekystalių

Naujasis turgus pradeda naują etapą

2018-10-13

 „Šiandien, dvyliktą dieną, dvyliktą valandą naujo turgaus laikrodžio dūžiai skelbia naują Naujojo turgaus laiką„, - penktadienį lygiai vidurdienį paskelbė Naujojo turgaus direktorius Viačeslavas Karmanovas.

Jo žodžius palydėjo ne tik naujo bokšte įrengto laikrodžio dūžiai, bet ir spalvingi saliutai bei smagi liaudiška muzika.

Naujojo turgaus vadovas džiaugėsi, kad prasideda naujas turgavietės gyvavimo etapas.

„Per pusantrų metų turgavietė tapo erdvesnė, gražesnė, patogesnė. Tai ne tik paprasta prekyvietė, bet ir vieta, kur laiką gali praleisti miestiečiai ir svečiai. Džiaugiamės, kad mūsų prekybininkams buvo sudarytos komfortiškos sąlygos dirbti“, - rekonstrukciją trumpai apžvelgė V. Karmanovas.

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sakė neabejojantis, kad Naujasis turgus netrukus taps miestiečių traukos vieta, kur bus galima švęsti ir įvairias šventes.

Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas sakė besidžiaugiantis turgaus pokyčiais. Pasak jo, tai yra objektas, kuris akivaizdžiai prisideda prie smulkiojo verslo skatinimo mieste. Tai esą yra itin svarbu, nes būtent smulkusis ir vidutinis verslas sukuria pridėtinę vertę, kuria naudojasi visi miestiečiai.

„Gerų pirkinių, gerų derybų ir, svarbiausia, gražaus rudens“, - turgaus lankytojams linkėjo S. Budinas.

Turgaus rekonstrukciją atlikusios UAB „Konsolė“ vadovas Kazys Skutulas turgaus direktoriui V. Karmanovui įteikė simbolinį raktą. Beje, raktas susirinkusiesiems pasirodė išradingai padarytas - primenantis ir gitarą, ir pjaustymo lentelę.

Po oficialių kalbų turgaus vadovas pakvietė visus susirinkusiuosius ne tik pasidairyti po tautodailės ir amatų mugę „Rudens spalvos“ ir įsigyti patikusių prekių, bet ir pasilinksminti, pasiklausyti kapelos, paragauti košės, apžiūrėti dekoratyvinių paukščių parodą.

UAB „Naujasis turgus“ yra Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos kontroliuojama bendrovė, Savivaldybei priklauso 100 proc. šios turgavietės akcijų.< Visos naujienos