Naujienos

Klaipėdos Naujasis turgus naujienas skelbs garsu

2014-07-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Klaipėdos Naujajame turguje sumontuota įgarsinimo įranga. Šią savaitę visuose turgavietės paviljonuose ir lauke baigti įrangos bandymai, jau transliuojamas artėjančios Jūros šventės reklaminis klipas, muzika, skelbimai pirkėjams.
 
Pasak UAB „Naujasis turgus“ administracijos, garsinė informacijos sklaida turgavietėje – būtina. Tai vienas iš prekybinės aplinkos gerinimo įrankių. Šios paslaugos pageidavo ir turgavietėje vietas nuomojantys prekybininkai.
 
Įgarsinimo įranga teiks abipusę naudą tiek pirkėjams, tiek savo produkciją siūlantiems prekiautojams. Administracija lankytojams skelbs turgavietės naujienas, reklaminę informaciją, socialinę reklamą - informuos apie Klaipėdos mieste vykstančius renginius, skelbs valstybės institucijų bei savivaldybės pranešimus.
 
„Mūsų turgavietė neabejotinai yra viena lankomiausių miesto vietų, tad ne tik prekybinės, bet ir visiems klaipėdiečiams aktualios mokesčių inspekcijos ar savivaldybės naujienos čia tikrai gali būti išgirstos“ – sakė Viačeslav Karmanov, UAB „“Naujasis turgus“ direktorius.
 
Turgavietės prekiautojai ir aplink turgavietę veikiančių parduotuvių, įmonių valdytojai taip pat galės reklamuoti savo verslo paslaugas.
 


< Visos naujienos